• 1399/11/25 - 12:24
  • تعداد بازدید: 469
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به مناسبت دهه مبارک فجر؛

ویژه‌برنامه «انقلاب و کودکان» کانون استان کرمانشاه برای کودکان و نوجوانان تحت پوشش اداره بهزیستی اجرا شد

ویژه‌برنامه «انقلاب و کودکان» به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه و برای کودکان و نوجوانان تحت پوشش اداره بهزیستی روز یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، ویژه برنامه «انقلاب و کودکان» برای کودکان و نوجوانان تحت پوشش اداره بهزیستی توسط مربیان مرکز شماره ۲ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه اجرا شد.

مهناز فتاحی، مدیرکل کانون استان کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: ویژه‌برنامه «انقلاب و کودکان» در روز یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ و با هدف ایجاد انگیزه و نقش‌آفرینی این گروه سنی در مناسبت‌های ملی و ایجاد شور و نشاط و امیدآفرینی برگزار شد.

بر همین اساس، مدیرکل کانون استان با اشاره به شیوع بیماری کرونا و محدودیت‌های مختلف اجتماعی ناشی از این بیماری گفت: بسیاری از ویژه‌برنامه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در بستر فضای مجازی و با شعار «انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار» برگزار می‌شود.

فتاحی همچنین گفت: در ویژه‌برنامه «انقلاب و کودکان» فعالیت‌های مختلفی همچون: معرفی انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن، اجرای قصه‌گویی، اجرای برنامه کاردستی ساخت کلاه و پرچم، اجرای مسابقه، اجرای فعالیت بازی و سرگرمی، ... اجرا شد.

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت